Kompleksowe rozwiązywanie problemów
Kompleksowe
rozwiązywanie problemów

Tworzymy dedykowane rozwiązania będące odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Solidność i najwyższa jakość rozwiązań
Solidność i najwyższa
jakość rozwiązań

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT zapewniamy najwyższą jakość rozwiązań.

Gwarancja
Gwarancja

Po zakończeniu prac zapewniamy poprawne funkcjonowanie i utrzymanie wdrożonego systemu.

Jak pracujemy ?

Analiza

Analizując potrzeby naszych Klientów pomagamy przekształcić ich pomysły biznesowe w spójny i skuteczny produkt. Efektem naszej pracy jest dokument specyfikacji funkcjonalnej lub kompletny projekt funkcjonalno-techniczny szczegółowo opisujący analizowany system. W przypadku dużych, integrowanych systemów informatycznych tworzymy studium wykonalności, aby wykryć niespójności w projektowanym systemie, a także na styku działania z innymi systemami z którymi będzie następowała integracja. Określamy również wymagania sprzętowe dla nowo powstających rozwiązań oraz zmiany, które należy wprowadzić w systemach zewnętrznych tak, aby całość działała wydajnie i niezawodnie.

Interfejs użytkownika

Zespół projektowy Intami wsparty jest przez pracę grafików i specjalistów z dziedziny użyteczności (ang. usability). Wspólnie pracujemy nad estetyką oraz intuicyjnością użytkowania opracowywanego przez nas systemu tak, aby zaproponowana, a następnie wykonana przez nas szata graficzna dla interfejsu była przyjazna użytkownikowi oraz funkcjonalna.

Wykonanie i wdrożenie systemu

W czasie fazy wykonania ściśle współpracujemy z Klientem, umożliwiając mu kontrolę procesu wytwórczego. Po pomyślnym przeprowadzeniu testów oprogramowania uruchamiamy je oraz przeprowadzamy migrację danych z wcześniej używanego systemu informatycznego. Każde wdrożenie ustalane jest indywidualnie i może odbyć się za pomocą sprzętu przygotowanego przez Klienta, bądź na sprzęcie Intami. W ramach wdrożenia systemu prowadzimy również szkolenia dla personelu oraz osób administrujących nowym systemem.

Utrzymanie i rozwój

Po wdrożeniu systemu oferujemy naszym Klientom usługę jego utrzymania. Nasi specjaliści działają nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, dzięki czemu Klient nie musi martwić się o płynność działania oprogramowania. Świadczymy także usługi związane z rozwojem systemu polegające na szybkim wprowadzaniu zmian i dostosowywaniu oprogramowania do nowych możliwości firmy oraz warunków panujących na rynku.

Marek

Marek Gruszecki

Zafascynowany fizyką kwantową perfekcjonista. Interesujący się zagadnieniami sztucznej inteligencji. Na co dzień programista starający się tworzyć kod – tak wydajny jak to tylko możliwe. Zajmuje się poprawą wydajności funkcjonujących systemów i wszelkiego rodzaju zagadnieniami związanymi z rozwiązaniami serwerowymi. Nie potrafi dobierać kolorów dlatego tę przyjemność zostawia innym. Kiedyś nauczy się grać na harmonijce ustnej.

Bartłomiej

Bartłomiej Fitrzyk

Człowiek raczej cichy i spokojny, trochę pracoholik. Często nazywa się szczęściarzem, bo udało mu się w życiu robić dokładnie to, co zawsze chciał. Na co dzień pracuje jako web-developer. Swoją pracę zawsze wykonuję z pasją i najlepiej jak potrafi. Wielki fan gier komputerowych oraz dobrej muzyki. W wolnych chwilach gra na gitarze basowej i bawi się w fotografa. Wciąż ma złudne nadzieje na szóstkę w totka.

Jakub

Jakub Głuszecki

Pasjonat nowych technologii. Na co dzień programista aplikacji webowych, w pracy kierujący się zasadą: "Prostota jest szczytem wyrafinowania."
Wierzy, że idea Open Source jest jedną z najważniejszych idei w erze informacji, w erze w której przyszło nam żyć.
Z pewnością wejdzie w skład pierwszej misji kolonizacyjnej na Marsie.

Tomasz

Tomasz Gilewski

Mieszka w Warszawie, wychowywał się w Kanadzie. W Polsce ukończył studia informatyczne, gdzie zapoznał się z zagadnieniami User Experience. Po studiach odkrył pasję do grafiki i nieustannie rozwija się w tym kierunku. Doświadczenie zdobywał pracując w różnych firmach jako grafik komputerowy. Zajmuje się doradztwem, kreowaniem marki i projektowaniem aplikacji oraz stron internetowych. Po godzinach gra na gitarze, pasjonuje się muzyką, podróżami, architekturą jak i urbanistyką.

Technologie

Java Enterprise Edition
Scala
Ruby on Rails
GoLang
Android
intami-logo

Intami – Marek Gruszecki

Adres korespondencyjny:
ul. Dymińska 6 lok. 31
01 – 519 Warszawa

NIP: PL 9512050342
Regon: 142438901

Telefon: +48 537 589 818
Email: intami@intami.pl