Kim jesteśmy?

Intami to warszawska firma technologiczno-doradcza specjalizująca się w budowie spersonalizowanych aplikacji i w pełni skalowanych rozwiązań webowych dla biznesu. Nasze oprogramowanie i technologie modernizują przepływ danych oraz rewolucjonizują przetwarzanie informacji, czym w znacznym stopniu przyczyniają się do ułatwienia zarządzania biznesem.

Naszą misją jest ułatwienie Ci prowadzenia biznesu i pomoc w odniesieniu sukcesu na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym poprzez dostarczenie rozwiązań, które będą wspierały Cię w bieżących działaniach i ewoluowały wraz z rozwojem Twojej firmy.

Szeroki wachlarz doświadczeń zdobyty podczas wieloletniej pracy na rynku IT sprawia, że potrafimy odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób kompleksowy, przy jednoczesnym zapewnieniu indywidualnego podejścia do każdego z rozpoczynanych projektów. Gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji – od analizy założeń biznesowych, przez zaprojektowanie i wdrożenie systemu, aż po jego utrzymanie.

Kompleksowe rozwiązywanie problemów

Identyfikujemy problem w sposób całościowy – zanim przystąpimy do planowania chcemy poznać Twój biznes oraz sposób w jaki działa, aby móc zaproponować Ci najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Zaletą spersonalizowanego oprogramowania jest to, że jest ono w pełni dostosowane do potrzeb Twojej firmy i uwzględnia wszystkie indywidualne wyzwania z którymi zmierzyć musi się Twój biznes.

Solidność i najwyższa jakość rozwiązań

Wiemy jak ważny jest stały rozwój oraz bycie o krok przed konkurencją, dlatego nieustannie doskonalimy nasze usługi. Programiści Intami pracują w oparciu o znane i nowoczesne technologie, dzięki którym możemy zaoferować naszym Klientom najbardziej innowacyjne, a jednocześnie sprawdzone rozwiązania.

Gwarancja

Jesteśmy pewni naszych rozwiązań oraz możliwości. Wprowadziliśmy usługę utrzymania oprogramowania, abyś miał pewność, że – gdy pojawi się taka potrzeba – otrzymasz wsparcie ze strony specjalistów, którzy rozumieją system funkcjonowania Twojego biznesu oraz będą gotowi pomóc Ci w zaspokojeniu jego potrzeb na każdym kroku.

intami-logo

Intami – Marek Gruszecki

Adres korespondencyjny:
ul. Dymińska 6 lok. 31
01 – 519 Warszawa

NIP: PL 9512050342
Regon: 142438901

Telefon: +48 537 589 818
Email: intami@intami.pl